Hotel Caeli & Vinero Winery

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Hotel Caeli & Vinero Winery Hakkında

Unutulmaz Caeli Deneyimi

Sofistike bir lüks anlayışıyla tatil yapmayı seven, ince zevk sahibi, seçkin bir kitleye hitap eden deneyimlerin çok özel bir birleşimi: Hotel Caeli…

Türkiye’nin ilk Lüks Şarap & Spa oteli ünvanıyla Hotel Caeli, kendi bağlarında yetiştirdiği en iyi kalite üzümlerden özel olarak hazırlanmış şarapları, etkileyici Caeli Wellbeing & Spa tesisleriyle, özenle seçilmiş çağdaş sanat koleksiyonuyla, gurme mutfağıyla tüm duyularınıza hitap eden benzersiz bir deneyim yaşamanız için sizleri bekliyor.

Bağların Arasında

Hotel Caeli ile Porta Caeli Bağlarımız Trakya’nın Ege’ye uzanan kısmında yer alır. Genel olarak sıcak iklim özellikleri ve karasal iklim özellikleri taşıyan Türkiye’nin diğer bölgelerinin aksine bu bölge, ılıman iklim özelliklerine sahiptir. Deniz iklimi, orman havası ve bölgenin rüzgarları da eklenince ortaya şarap üretimi için dünyanın en önemli ve tarihi bölgelerinden biri olan Eceabat çıkar. Eceabat’ta da Porta Caeli bağları.

Bağ Bozumu tarihleri 2020 (Cuma-Cumartesi)

Ağustos: 14, 15, 21, 22, 28, 29

Eylül:       4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26

Ekim:       2, 3, 9, 10, 16, 17

Caeli’de Sanat

Hotel Caeli’nin her metrekaresinde sanat var. Seçkin Pirim’in “Cennetin Kapısı” eseriyle sizi karşılayan otelimiz, New Yorklu hiperrealist sanatçı Carole Feurman, insan bedeni üzerine çalıştığı eserleriyle ünlü Koreli sanatçı Seo Young Deck gibi birçok eşsiz sanatçının çağdaş eserlerini hem iç mekanda hem de sanat koşu parkuru ve açık hava heykel bahçesinde de keşfedebileceğiniz unutulmaz bir sanat deneyimi yaşatıyor.

Porta Caeli Şaraphane Deneyimi

12,500 m2 lik alana kurulu ve bir milyon litre üretim kapasitesine sahip şaraphanemiz modern mimari tasarımı kadar, etkileyici bir iç alanı da olan şaraphane binasında geleneksel ve çağdaş tekniklerin ideal birleşimiyle kaliteli şarap yapımını izlemek mümkün.

Üzümün şaraba dönüş hikayesini yerinde dinleyebilir,

şarapçılık dünyası için çok özel olan birçok üretim yöntemine şahitlik edebilirsiniz.

Şaraphane’de Toplantı Deneyimi

Hotel Caeli, ister kurumsal toplantılarınız, ister doğum günü, basın lansmanı, evlilik teklifi ve benzeri özel etkinlikleriniz için, hem iç hem dış mekanda unutulmaz ve özel bir atmosfere sahiptir.

İstanbul ve Ankara’dan direkt uçuşların sağladığı ulaşım kolaylığıyla ve İstanbul, Edirne, Bursa ve İzmir’e yakın bir mesafede yer alan Hotel Caeli’de işinizi tatiliniz gibi hissedecek; sosyal etkinliklerinizde unutulmaz hatıralar yaratacaksınız.

Ekolojik Bahçemizden Sofranıza

Her detaydaki doğallığını soframızda da yansıtmaya çalışıyor ve bu nedenle gurme mutfağımızda kendi Ekolojik Caeli Bahçemiz’de yetişen meyve ve sebzeler ile yine kendi Caeli Çiftliğimiz’den et ve süt ürünlerini kullanıyoruz.

Çanakkale Boğazı’nın en taze balıklarını günlük olarak temin ediyoruz.

Usta şeflerimiz her iklime özel olarak sizin için hazırladıkları mükemmel mönüleri, çarpıcı bir sunumla hazırlıyor. Her öğün de eşsiz bir damak zevki ve unutulmaz bir gastronomi serüveni yaşamanız için tüm hünerlerini gösteriyorlar.

Oda Kategorileri

İsimlerini dünyanın seçkin üzümlerinden alan birbirinden farklı dekorasyonda 15 Deluxe Oda, 15 Deluxe Odanın 5 tanesi Deluxe Twin Oda, 5 Suite ve 1 Tower Suite olmak üzere toplamda 21 oda bulunmaktadır. Müsaitliğe göre 5 adet Deluxe Twin Oda ile 5 adet Suite Oda kategorisi ara kapı ile bağlantılı olarak kullanılabilmektedir. Tüm odalarda bağ manzaralı balkon veya teras bulunmaktadır.

Deluxe Oda

İlhamını Porta Caeli Bağları’ndan alan Deluxe odalar, aynı zamanda sizi günümüz teknolojisi ile de bütünleştirir. Odalardaki ipad üzerinden kendi zevkinize göre dinleyebileceğiniz müzikleri veya film kütüphanesinden seçeceğiniz ücretsiz filmleri tüm odalarda bulunan Anthony Gallo Acoustics© Hi-Fi ses sistemi ile ayrıcalıklı bir şekilde deneyimleyeceksiniz.

Birbirinden farklı dekorasyonda tasarlanmış 40 m² büyüklüğündeki Deluxe oda tipinden toplam 15 adet ve talebe göre bağlantılı oda seçeneği ile sunulmaktadır. Deluxe odalarımızda 2 kişi ve 1 ekstra yatak ile maksimum 3 kişi konaklama yapabilirsiniz.

Suite Oda

Birbirinden farklı dekorasyonda tasarlanmış 70 m2 büyüklüğündeki Suite odalarda zarafet ve huzur hissi ile karşılanırsınız. Modern sanat ile bütünleşen ahşap ve doğal taşı harmanlayan geniş oturma ve dinleme alanları ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Konfor en kaliteli uyku için Hybrid teknolojisindeki yataklardan ve yerden ısıtmalı banyo zemininden yararlanarak size en ince ayrıntısına kadar sunulmaktadır.

Otelimizde Suite oda tipinden toplam 5 adet vardır ve talebe göre bağlantılı oda seçeneği ile sunulmaktadır. Suite odamız çift balkon, ayrı bir giyinme odası ve geniş banyosu size ferah bir konaklama deneyimi sunacaktır. Suite odalarımızda 2 kişi ve 2 ekstra yatak ile maksimum 4 kişi konaklama yapabilirsiniz.

Tower Suite Oda

Toprak tonlarının hakim olduğu, çağdaş sanattan değerli parçaların da yer aldığı Tower Suite odamız, modern ve klasik tasarımın muhteşem birleşimine sahiptir. Kubbeli yüksek tavanı, ayaklı küveti, giyinme odası, çift lavabosu, geniş oturma ve dinlenme alanları ile 100 m2 büyüklüğündeki Tower Suite odamızda panaromik bağ, gölet ve orman manzarasına karşı özel yapım şaraplarımızı tadarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Otelimizde Tower Suite oda tipinden toplam 1 adet bulunmaktadır ve oda kapasitesi 2 kişi ve 2 ekstra yatak ile maksimum 4 kişi konaklama yapabilirsiniz.

Konaklamalarınıza Özel Olarak Sunduğumuz dahili Ücretsiz Hizmetler ve Ayrıcalıklar

*Ücretsiz park hizmeti ve otopark kullanımı.

*170 hektar büyüklüğündeki üzüm bağları içerisindeki Hotel Caeli’ye girişte Porta Caeli ürünleri ve       ikramlar ile karşılama.            

*Caeli Ekolojik Bahçesi ve Pernigotti© ürünleri eşliğinde oda içerisinde şefin özel ‘’Hoşgeldiniz’’

ikramları.

*Genel alanlarda ve toplantı salonunda yüksek hızlı kablosuz internet bağlantısı. Günde iki kez kat hizmetleri servisi.

*Oda içerisinde cam içme suyu, Nespresso© kahve çeşitleri ikramı.

*Oda içerisinde Chado© çay çeşitleri ikramı.

*Gazete servisi, farklı yastık çeşitleri, ekstra yastık, Uluslararası adaptör servisi. Uzman eşliğinde kişiye özel Porta Caeli ürünlerinin tadımı ve anlatımı.

*700 m² alana kurulu Caeli Wellbeing & SPA ve Fitness alanlarının kullanımı.

*Uzman eşliğinde 12.500 m² alana kurulu Türkiye’nin en modern şaraphanesi olan Porta Caeli üretim

tesisi gezisi ve anlatımı.

*Caeli Çiftliği gezisi. (Müsaitlik için iletişime geçmenizi rica ederiz.)

*Caeli Ekolojik Bahçesinden meyve ve sebze toplama. (Müsaitlik için iletişime geçmenizi rica ederiz.) *Caeli’de Sanat Deneyimi. Dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini içeren kısa bir tur. (Rezervasyon

gereklidir.)

Sözleşme Şartları ve Koşulları

*Fiyatlara Caeli Fine Dining Restaurant’da kahvaltı ücreti ve %8 KDV dahildir.

*Fiyatlara Caeli Wellbeing & Spa’da fitness, ıslak alan ve yüzme havuzu kullanımı dahildir.

*Fiyatlar, her bir oda için, geceliktir.

*K.D.V. oranlarında olabilecek yasal değişiklikler fiyatlarımıza yansıtılacaktır.

*Ebeveynleri ile aynı oda da konaklayan 0 - 6 Yaş arası 1.çocuk kahvaltı dahil ücretsiz olarak konaklayacaktır. Odaya ekstra yatak talep edilmesi durumunda 50 € K.D.V. dahil ücret talep edilecektir.

*Fiyatlar maksimum 2   (iki) kişilik konaklamalar için geçerlidir.Ekstra her yetişkin için günlük olarak

 50 € K.D.V. dahil ücret talep edilecektir.

*Odaya 1 ilave yataktan fazlası konulamaz. Maksimum oda kapasitesi Deluxe Odalarda 2 yetişkin + 1 çocuk ile sınırlıdır. Suite Oda ve Tower Suite odalarda 2 yetişkin + 2 çocuk konaklama yapabilir.

Ekstra yatak müsaitlik doğrultusunda verilecektir.

* Otel rezervasyonları oda tipi belirtilerek yapılmalıdır. Aksi takdirde, Otel rezervasyon anında en uygun oda tipini ve fiyatını teyit etmekte serbesttir. Ayrıca, müşterinin istemiş olduğu oda tipinin müsait olmaması durumunda otel uygun bulabileceği oda tipini ve fiyatını uygular.

*Odalarda, genel alanlarda ve toplantı salonunda kablosuz internet erişimi ücretsizdir.

*Otele giriş gününden 7 (yedi) gün önce saat 17:00’a kadar iptaller için ücret talep edilmez. Garanti edilmiş rezervasyonun belirtilen saatten sonra iptali halinde ilk gece NO-SHOW ücreti talep edilir. Ancak otele giriş gününden 1 (bir) gün önceden iptal edilen rezervasyonlar için konaklama süresinin tamamını içeren ücret FULL NO-SHOW olarak tahsil edilir.

*Misafirlerin otele giriş saati 14.00, çıkış saati en geç 12.00 olup, müsaitlik doğrultusunda 18.00’e kadar olan çıkışlarda yarım günlük oda fiyatı, 18.00’den sonraki çıkışlarda tam günlük oda fiyatı uygulanır.

*SPA uygulamaları ve masajlar ücrete tabidir.

 

Ekstra Ücret Talep Edilen Konaklama Aktivite ve Servis Önerilerimiz:

* Odalara İtalyan Pernigotti© çikolata hediyesi.

* Profesyonel rehber eşliğinde yarım gün veya tam gün şehitlik gezisi.

 

Fiyatlar

Yorumlar


Hotel Caeli & Vinero Winery Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Otel Hakkındaki Yorumunuz