5* DELUXE VIVA TWO İLE TUNA NEHRİ NOEL PAZARI

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Tur Programı

1. Gün: 10 Aralık 2023 Pazar

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar, Türk Havayolları kontuarı önünde saat 06:30’da buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından TK 1503 no’lu sefer ile 09:10’ da Nürnberg’e uçuş. Yerel saat ile 10:10’da varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizi bekleyen aracımız ile iki buçuk saat mesafedeki Passau limanındaki gemimize transfer. Ardından gemiye giriş ve kayıt işlemleri. Kaptan’ın hoşgeldiniz kokteyli sonrasında akşam yemeği. Gemimiz akşam üzeri demir alarak seferine başlayacak.

2. Gün: 11 Aralık 2023 Pazartesi

Gemimiz bu sabah tarihi Melk kasabasına yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler, rehberlerimizin ekstra düzenleyeceği; Umberto Eco’nun Gülün Adı romanına da esin kaynağı olmuş, Dünyanın en büyük Barok eserlerinden birisi olan Melk Benedict Manastırını ziyaret edebilirler. Öğle yemeği için gemiye dönüş. Ardından gemimiz demir alarak Viyana’ya doğru yola çıkacak. Öğleden sonra ormanlar içinden muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculuk sonrasında, akşam saatlerinde Viyana’ya varıyoruz. Gemimiz bu gece Viyana’da demirli olacak.  

3. Gün: 12 Aralık 2023 Salı

Sabah kahvaltı sonrasında dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Viyana Şehir Turuna katılabilirler… Hundertwasser Evleri, Ring Strasse üzerindeki Parlamento Binası, Hofburg Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Belediye Meydanındaki Noel Pazarını ve ardından Katedral ile şehir merkezini yürüyerek ziyaret ettikten sonra serbest zamanınımız olacak.  Akşam yemeği öncesinde gemimize dönüyoruz. Gemimiz akşam yemeği esnasında demir alacak. 

4. Gün: 13 Aralık 2023 Çarşamba

Gemimiz bu sabah Linz’e yanaşacak. Kahvaltı sonrası dileyenler rehberlerinin ekstra düzenleyeceği ve Avusturya’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Salzburg turuna katılabilirler. Yaklaşık iki saatlik yolculuk sonrası varacağımız ve MOZART’ın da doğum yeri olan şehirde yapacağımız yürüyüş turumuzda Mozart Evi, Pazar yeri, alışveriş caddesi,  Salzburg Katedrali ve Noel Pazarı göreceğimiz yerler arasında. Turumuz sonrasında alışveriş için serbest zaman.. Daha sonra otobüsümüz ile Linz’e dönüyoruz. Vaktimiz kalırsa isteyenlerle yürüyerek Linz şehir merkezini keşfedeceğiz. Ardından akşam yemeğinden önce gemimize dönüyoruz. Gemimiz son limanı olan Passau için demir alacak.

5. Gün: 14 Aralık 2023 Perşembe

Sabah gemide alınacak kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından özel araçlarımız ile Nürnberg Havalimanına transfer. Havalimanı öncesi Almanya’nın en büyük Noel Pazarlarından birisi olan Nürnberg Noel Pazarını ziyaret edeceğiz. Serbest zaman sonrası havalimanına transfer. Burada yapılacak pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından TK 1506 no’lu sefer ile saat 18:30’da İstanbul Havalimanına uçuş. Türkiye saatiyle 23:30 ’de varış ve turumuzun sonu… 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

•Türk Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Nürnberg  arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçuşlar
•5* Deluxe Viva Two gemisinde 4 gece 5 gün tam pansiyon konaklama (İlk gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer)
•Havalimanı- Liman arası transferler
•Liman & Havalimanı vergileri (kişi başı 300 €)
•Gemideki tüm aktivite ve animasyonlar
•Kaptan’ın Hoşgeldiniz Kokteyli & Gala Yemeği
•5 çayı & yemeklerden sonra alınan çay/kahve ve geceyarısı ikramları 
•Gemide ücretsiz internet bağlantısı
•Son gün Nürnberg Noel Pazarları Turu
•Tur süresini kapsayan seyahat sağlık sigortası, mesleki zorunluluk sigortası. (70 yaş ve üzeri surprim uygulanır)
•Türkçe Rehberlik Hizmeti

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

•Gemi personel servis ücreti (gecelik pp 15 €, gemide kabin hesabına eklenir)
•Rehberin düzenleyeceği ekstra turlar
•Kuru temizleme, içecekler, alışveriş gibi şahsi harcamalar
•İptali kapsayan seyahat sağlık sigortası. (Kişi başı 25 €, 70 yaş ve üzeri %100 sürprim uygulanır.)
•Yurtdışı çıkış harcı
•Vize ücretleri (Schengen)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 10 Aralık

  Fiyatlar

  Yorumlar


  5* DELUXE VIVA TWO İLE TUNA NEHRİ NOEL PAZARI Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  BİLİNMESİ GEREKENLER VE NOTLAR
   
  •   Programda belirtilen saatler Türk Hava Yolları ve  Viva River Cruises şirketinden alınmıştır. Saatlerde oluşabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Bu sebeple herhangi bir saat değişikliği sebebi ile acentemiz programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  •   Gemi seyahati için tüm misafirlerimizin uluslararası otoritelerce kabul edilmiş olan COVID aşılarının tam doz olarak uygulanmış olması gerekmektedir. Rezervasyon yaptıran tüm misafirlerimiz seyahat öncesi istenebilecek PCR testi, antijen testi gibi uygulamaları yaptırmayı ve bu şartlara uymayı kabul etmiş sayılırlar.
  •   Gemi seyahati en hijyenik ve denetime tabi turizm dallarından birisidir. Tüm misafirlerimizin seyahatleri esnasında gemi şirketince belirtilecek olan hijyen, temizlik başta olmak üzere tüm kurallara uymayı taahhüt ettikleri kabul edilir.
  •   Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir. Bu gecelerde, ana restoranda, yemek isteyen erkek misafirlerimizin gömlek ceket, kadın misafirlerimizin de şık elbise ile katılımları beklenmektedir.
  •   GEMİ ŞİRKETİ VE KAPTAN, TURDAN ÖNCE YA DA TUR ESNASINDA ROTA VE LİMANLARDAKİ SAATLERDE DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR.
  •   Gemiye check-in esnasında kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna pasaportların teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca gemide hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan oda kartlarınız ve imzanız ile yapabileceksiniz. Tüm harcamalarınız son gün odanıza iletilecek olup gemiden çıkış yapmadan kredi kartı veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Gemi personel servis ücreti toplamı da kabininize bırakılacak ekstrede kabin hesabınıza eklenecektir.
  •   Gemi seyahatimizin başlangıcında grubumuzun tüm valizleri için belirli renk ve kodlarda valiz etiketleri rehberleriniz tarafından sizlere ulaştırılacaktır. Hava limanında bu etiketleri valizlerinize takmanız gereklidir. 
  •   Valizleriniz gemiye check_in yaptığınız alanda toplanarak tek tek kabinlerinize iletilecektir. Genellikle bu işlem çok seri yapılmakla birlikte sizler için önemli olacak evraklarınızı ve ilaç gibi malzemelerinizi ayrı bir çanta ile yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. 
  •   Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Her limanın varış ve kalkış saatleri odalarınıza bırakılacak günlük bültenlerde mevcut olacaktır. Her bir limanda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde geminin hareket saatini kaçırabilirsiniz. Böyle bir durumdan da acentemiz sorumlu olmayacaktır.
  •   Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden (kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak) saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir. Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından grubumuzun valizleri transfer araçlarının yanına dizilecektir. HER BİR MİSAFİRİMİZİN KENDİ VALİZİNİ KONTROL EDEREK ARACA YÜKLENMESİNE EŞLİK ETMESİNİ RİCA EDERİZ. Detaylı bilgi ayrıca rehberiniz tarafından gemide verilecektir.
  •   Vize süresi olmasına rağmen 10 yıldan eski olan pasaportlar ile yurtdışına çıkış gerçekleştirilmemektedir.
  •   Pasaportunuzun tur bitiş tarihi itibari ile en az 6 ay geçerliliği bulunması gerekmektedir ayrıca yırtık ve yıpranmamış olması gerekmektedir.
  •   Tur için gerekli olan vizenin alınması sorumluluğu misafirlerimizde olup; vize reddi, yanlış vize gibi sebeplerle tura katılım olmaması durumunda acentamızın sorumluluğu bulunmamaktadır ve iptal şartları geçerlidir.
  •   TÜM MİSAFİRLERİN GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ VE GEMİ BİLETLERİNİ YANLARINDA BULUNDURMALARI GEREKMEKTEDİR. 
  •   Misafirlerimizin cep telefonlarını yurtdışı kullanıma açtırmalarını öneririz.
  •   Gemide EURO para birimi ve kredi kartı kullanılmaktadır. 
  •   Tüm ekstra turların son hali seyahat öncesi ücretleriyle ve detaylarıyla sizlere iletilecektir. Gerektiği hallerde turların içeriği ve sıralaması rehberler tarafından değiştirilebilir. Turların kayıtları sadece nakit olarak gemide açılacak olan ekstra tur deskinde yapılacaktır.

   

  Bu turun operasyonu INTERWORLD aittir.Daniel tours satış acentasıdır.

   


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  5* DELUXE VIVA TWO Hakkında

  Gemi Görselleri

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

  Limanlar

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.