HOLLAND AMERICA EURODAM ile ALASKA & KANADA

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

HOLLAND AMERICA EURODAM ile ALASKA & KANADA

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL HAVALİMANI - SEATTLE

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde 10.00’da buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından TK 203 sefer sayılı uçak ile saat 14.05’de Seattle’a hareket ediyoruz. Seattle’a yerel saat ile saat 16:15’de varışımızın ardından otelimize transfer. Otele varışımız ardından check-in işlemleri ve odalara yerleşmemizin ardından serbestzaman.

2. Gün: SEATTLE

Otelimizde yapacağımız sabah kahvaltısı sonrasında otelimizden ayrılmak üzere check-out işlemlerimizi tamamlayıp gemiye transfer. Gemiye varışımız ardından check-in işlemleri ve kabinlere yerleşmemizin ardından serbest zaman. Gemimizin hareket saati 16:00.

3. Gün: DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

4. Gün: JUNEAU, ALASKA

Gemimiz saat 13.00'da Juneau limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Barındırdığı 31.000 kişilik nüfusu ile Alaska’nın en büyük şehri olan Juneau şehri deniz seviyesinde kurulmasına karşın tüm etrafı sayısız buzul barındıran ve ortalam yüksekliği 1200 metre olan dağlarla çevrilmiştir. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak talebe göre düzenleyeceği “Helikopter ile Fiyort Turu veya Mendenball Buzulu ve Somon Çiftliği Turu ” na katılabilirler.  Gemimiz 22.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün: GLACIER BAY & ICT STRAIT ALASKA

Gemimiz sabah saat 07.00'da Glacier Bay limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Gemimiz Glacier Bay adlı bölgeden seyir halinde geçiş yapacak ve Icy Strait Point’e doğru hareket edecektir.
Gemimiz 22.00'de Icy Strait Point limanından ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. Gün: SITKA, ALASKA

Gemimiz sabah saat 08.00'da Sitka limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Sitka, Baranof Ada’sında bulunan ve Alaska’nın Kızılderili halkının soylarının devam ettiği bir şehirdir.
Gemimiz 17.00'de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün: KETCHIKAN, ALASKA

Gemimiz saat 07.00'da Ketchikan limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Ketchikan, toplam 8.000 kişinin yaşadığı ve Dünya’nın Somon başkenti olarak adlandırılan bir şehirdir. Alaska’nın 5. Büyük şehri olan Ketchikan’da rehberinizin düzenleyeceği ekstra tura katılarak bölgeyi keşfedebilirsiniz. Bu turda; Ketchikan’ın zengin tarihi, yerel kültürü ve vahşi hayatı hakkında denizden ve karadan nefes kesici bir deneyim yaşayacağız. Su üzerinde süzülen ahşap ev ve dükkanları ile ünlü Creek Sokağı, dünyanın en büyük totem direkleri koleksiyonu ile ünlü Saxman Kızılderililer Kasabası, Beaver Klan Evi, George Inlet’te tüm işçilerin gece gündüz bereketli somon balığı üretiminde çalıştığı Libby Konserve İmalathanesi göreceğimiz yerler arasında.  Gemimiz 13.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8. Gün: VICTORIA, KANADA

Akşam saat 18.00’a kadar günümüzü denizde geçireceğiz. İsteyenler sabahtan geminin günlük spor programından faydalanabilirler veya gemide yer alan diğer aktiviteler ile hoşça vakit geçirebilirler. Gemimiz saat 18.00'da Victoria limanına yanaşacaktır. Ada’nın en güney ucu olan bu muhteşem şehir, eski İngiliz mimarisi ile yapılmış binaları, parkları ve müzeleri ile muhteşem bir güzellik sunmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak talebe göre düzenleyeceği “Muhteşem Victoria Şehir ve Buchart Park Turu ” na katılabilirler.  Tur sonrası gemimize dönüş.
Gemimiz 23.00'de limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

9. Gün: SEATTLE, ABD

Gemimiz sabah saat 07.00'de Seattle limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından  gemiden çıkış işlemleri gerçekleştiriyoruz. Limanda bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer. Otel giriş işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve detayları daha sonra belli olacak turumuza katılabilirler. Tur sonrası otelimize dönüş. 
Geceleme otelimizde.

10. Gün: SEATTLE – İSTANBUL HAVALİMANI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Otelde bizleri bekleyen özel aracımız ile havalimanına transfer. Uçuş saatine uzun bir süre olması sebebiyle arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve detayları daha sonra belli olacak turumuza katılabilirler. Tur sonrası havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 204 sefer sayılı uçuşu ile saat 17.45’te İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

11. Gün: İSTANBUL HAVALİMANI

Yerel saat ile 15.25’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul Havalimanı – Seattle - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • 5* Yıldızlı HAL EURODAM gemisinde 7 gece 8 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama
 • 2 gece Seattle 4* oda+kahvaltı otel konaklaması
 • Havalimanı ve Liman vergileri
 • Tüm transferler.
 • Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 15 kişi olması durumunda)
 • Gemideki ikramlar.
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 • Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Servis ücretleri. Günlük kişi başı yaklaşık 13 EUR gemide ödenir. 
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 • Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
 • Gemideki tüm içecekler.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Gerekli vize ücreti. (Amerika & Kanada Vizesi)
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (105€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  HOLLAND AMERICA EURODAM ile ALASKA & KANADA Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Önemli Bilgiler

  İPTAL İADE ŞARTLARI 
  * TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*
  Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30
  / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  HOLLAND AMERICA EURODAM Hakkında

  Gemi Görselleri

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

  Limanlar

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.