NCL JEWEL ile "VİZESİZ" GÜNEYDOĞU ASYA & UZAKDOĞU "

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

5*NCL JEWEL ile “VİZESİZ” GÜNEYDOĞU ASYA & UZAKDOĞU ***PATTAYA VE BANGKOK OTEL KONAKLAMALI***

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL HAVALİMANI – SİNGAPUR

İstanbul Havalimanı Dış hatlar terminalinde öğlen saat 11.00’da Singapur Havayolları kontuarı önünde buluşmamızın akabinde check-in işlemlerimizi yapıyoruz ve ardından Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:25’de Singapur’a uçuş. Geceleme uçakta

2. Gün: SİNGAPUR

Yerel saat ile sabah saat 05.45'de Singapur’a varıyoruz. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile sabah kahvaltısı mola veriyoruz. Kahvaltı sonrası rehberimiz eşliğinde Panoramik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur’un simgesi olan Merlion Heykeli, Çin Mahallesi göreceğimiz yerler arasındadır.. Turumuzun ardından gemimizin bulunduğu limana transfer. Gemi giriş işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3. Gün: DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

4. Gün: PHUKET

Gemimiz sabah saat 07.00’da Phuket limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği "Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)"  na katılabilirler. Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Sonrasında öğle yemeğimizi Phi Phi Adası’nda aldıktan sonra serbest zaman. Ardından gemimize dönüş. Gemimiz akşam 20.00'da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5. Gün: LANGKAWI

Gemimiz sabah saat 07.00'da Port Klang limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltının ardından kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği "Langkawi Şehir Turu" na katılabilirler. Eagle Square ile başlayan turumuzda ardından efsanevi lider Mahsuri’nin anıtına doğru gidiyoruz. Şehrin önemli noktalarını gördükten sonra Malezya’ya özgü ürünlerin üretildiği küçük Langkawi köylerinde gezintiye çıkıyoruz. Aynı zamanda bu köylerde üretilen bu geleneksel ürünleri satın alabiliyoruz. Daha sonrasında isteyen katılımcıların alışveriş yapabilecekleri Kuah Town’a uğruyoruz. Buradaki moladan sonra dünyada nadir bulunan siyah kumlu sahile gelerek turumuza son noktayı koyuyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında gemimize dönüyoruz.
Gemimiz akşam 17.00'da limanından ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6. Gün: PORT KLANG / KUALA LUMPUR

Gemimiz sabah saat 07.00'da Langkawi limanına yanaşacaktır. Sabah kahvaltının ardından kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği "Batu Mağaraları Turu" na katılabilirler. Hinduların kutsal mağara tapınağı aynı zamanda dünyanın en büyük mağara tapınağı olarak da kabul edilmektedir. Mağaranın önünde bizi dev Hindu Tanrısı Lord Murugan Heykeli karşılıyor. Ardından maymunların eşliğinde 272 adet dik basamakları tırmanacağız. Tırmanışın sonunda kendimizi derin ve büyük bir mağaranın içerisinde bulacağız. Son derece büyüleyici olan bu mağara tapınağını inceledikten sonra buradan Kuala Lumpur’un silüeti olan Petronas İkiz Kulelerini de görebileceğiz. Tur bitimi gemimize dönüyoruz. Gemimiz bu gece limanda demirleyecek. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

7. Gün: PORT KLANG / KUALA LUMPURT

Sabah Kahvaltının ardından kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Gemimiz öğlen 12.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

8. Gün: DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

9. Gün: PHU MY HO CHI MINH CITY

Gemimiz sabah saat 07.00’da Ho Chi Minh City limanına yanaşacak. Sabah kahvaltının ardından kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği "Saygon Şehir Turu & Cu Chi Tünelleri Turu" na katılabilirler. İlk olarak panoramik Saygon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası, Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Öğle yemeği için lokal restauranta gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Cu Chi Tünelleri turumuz için hareket. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turdan sonrası gemimize dönüş.  
Gemimiz akşam 19.00’da limandan ayrılacak. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

10. Gün: DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek bu günümüzde gemimiz sizlere birçok alternatif sunuyor olacak. Arzu edenler geminin açık ve kapalı havuzlarından, jakuzilerinden, güneşlenme alanlarından yararlanabilir. İsteyenler gümrüksüz mağazalardan alışveriş yapabilir, kumarhanede şanslarını deneyebilir veya onlarca barda icra edilecek değişik müzik ve eğlencelerden faydalanabilirler. Tüm gün değişik yemek alternatifleri de sizleri bekliyor.

11. Gün: LEAM CHABANG – PATTAYA

Gemimiz sabah saat 06.00’da Leam Chabang limanına yanaşacak Sabah kahvaltının ardından kabinlerimizi boşaltıyoruz ve gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Limanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Tayland’ın sahil kesimindeki dinlence ve eğlence merkezi Pattaya’ya hareket ediyoruz. Pattaya’ya varışın ardından Timsah Çiftliği Turuna başlıyoruz.  Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceğiz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elimizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebileceğiz. Tur sonrası otelimize transfer. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleneceği ünlü kabare "Alcazar Show" a katılabilirler.  Bu akşam misafirlerimiz unutulmayacak bir gece geçirme imkanını bulacaklar. Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

12. Gün: BANGKOK

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında bizleri bekleyen özel aracımız ile Bangkok’a hareket.  Bangkok’a varışımızın ardından panoramik Bangkok şehir turumuz başlıyoruz.. Turumuzda Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikânesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize geçiyoruz. Otel check-in işlemlerinin ardından odalara yerleşme ve serbest zaman. 
Akşam arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak ‘’Akşam yemekli Yok Yor Marina Sea Food Restaurant & Patpong Gece Pazarı Turu’’ na katılabilirler.  Turumuzda önce “Kralların Nehri“ olarak bilinen ünlü Chao Praya Nehri kenarında, Bangkok’u ışıklar altında görebileceğimiz restaurantımızda bizler için hazırlanan yemeğimizi alacağız. Keyifli yemeğimizin ardından daha çok replika ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta v.s) ağırlıklı olduğu Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz Patpong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz. Bol pazarlık yapmayı unutmayınız. Turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Geceleme otelimizde.

13. Gün: BANGKOK

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından tüm gün kişisel aktivite ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek ‘’Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turu’’ na katılabilirler. Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siyam İkizleri’nin doğduğu Samut Songkhram kasabasında bir hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz. Ayrıca içerideki orkide bahçesini de gezebilirsiniz. Buradan hareket edip 10 dk. civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Buradan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yârim saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz. Turumuzda nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görecek ve alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğrayarak kobra ve piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izleyeceğiz.  Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini gezecek, burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendiğini göreceğiz. Bangkok’a dönüş yolunda rehberinizin alacağı Tayland’ın en meşhur tropik meyvelerinin tadına bakacaksınız. Turumuzun ardından Bangkok’daki otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Geceleme otelimizde.

14. Gün: BANGKOK – SİNGAPUR

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında özel aracımız ile havalimanına transfer. Havalimanında pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 713 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.00’da Singapur’a hareket. Yerel saat ile 23.35’de Singapur’a varış. Burada yapacağımız aktarma için Dış hatlarda dinlenme.

15. Gün: SİNGAPUR – İSTANBUL HAVALİMANI

Pasaport işlemlerinin ardından Singapur Havayollarının SQ 392 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 08.25’de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Singapur Havayolları ile İstanbul Havalimanı – Singapur / Bangkok - İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti.
 • 5* Yıldızlı NCL JEWEL gemisinde 9 gece 10 gün seçeceğiniz kabin kategorisinde tam pansiyon konaklama.
 • 1 gece Pattaya’da 4* otelde oda+kahvaltı otel konaklaması.
 • 2 gece Bangkok’da 4* otelde oda+kahvaltı otel konaklaması.
 • Havalimanı ve Liman vergileri.
 • Tüm transferler.
 • Singapur Panoramik Şehir Turu *
 • Bangkok Panoramik Şehir Turu *
 • Pattaya Timsah Çifliği Turu *
 • Singapur varış günü kahvaltı.
 • Profesyonel Türkçe Tur Liderliği Hizmeti (Grup sayısı minimum 15 kişi olması durumunda)
 • Gemideki ikramlar.
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler.
 • Mesleki zorunluluk sorumluluk sigortası.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Gemi personeli servis ücretleri. (Günlük kişi başı yaklaşık 13 € / gemide ödenir.) 
 • Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek tüm ekstra turlar.
 • Fiyatlara dahil olarak belirtilen servislerin dışında kalan her türlü servis, harcama ve hizmetler. (kurutemizleme, doktor, telefon, internet, vs)
 • Gemideki tüm içecekler.
 • İç hat bağlantı uçuşları.
 • Seyahat güvence paketi (İptali kapsamaktadır.) (70€). 70 yaş ve üzeri misafirler için %100 surprim uygulanır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz).

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  NCL JEWEL ile "VİZESİZ" GÜNEYDOĞU ASYA & UZAKDOĞU " Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Önemli Bilgiler

  İPTAL İADE ŞARTLARI  * TOPLAM TUTAR ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR*
  Rezervasyon itibari ile; 180 gün kalaya kadar kişi başı %10 / 179-150 gün %15/ 149-120 gün %25 / 119-90 gün %30 / 89-60 gün %50 / 59-45 gün %60 / 44-30 gün %75 / 29-10 Gün %90 / 9 günden az %100
   


  İptal Şartları


  Vize Bilgileri


  NCL JEWEL Hakkında

  Gemi Görselleri

  Kabinler

  Yeme ve İçme

  Sosyal Aktiviteler

  Eğlenceler

  Limanlar

  Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.