Yedigöller - Gölcük - Abant - Ormanya - Maşukiye - Gölyazı Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

YEDİGÖLLER - GÖLCÜK - ABANT

ORMANYA - MAŞUKİYE - GÖLYAZI TURU

GÖSTERİŞLİ OTEL’de Y.P. Konaklama Ayrıcalığı ile (Düzce’de)

(2 Gün - 2 Gece) 2020 Sezon Boyunca

Bolu, Gölcük Gölü, Yedigöller, Abant Gölü, Düzce, Sapanca Gölü, Maşukiye, Ormanya Doğal Yaşam Parkı, Yalova Atatürk Köşkü, Uluabat Gölü, Gölyazı Köyü

HOBBİT EVLERİ’ni Görme Ayrıcalığı Bu Programda

   1 TUR: 28-30 Ekim 2 TUR: 30 Ekim-1 Kasım 3 TUR: 6-8 Kasım 4 TUR: 13-15 Kasım

5 TUR: 20-22 Kasım 6 TUR: 27-29 Kasım 7 TUR: 4-6 Aralık 8 TUR: 11-13 Aralık

Tur Programı

1. Gün:

AKŞAM:Akşam saat 20:10 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:15 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:25 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:40 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  20:50  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   20:55 KARŞIYAKA (Anıt-(Yunuslar), 21:00 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 21:05 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   21:20 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:25 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. AKHİSAR, BALIKESİR, KOCAELİ, İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU’ ya varıyoruz.

SABAH: Uygun bir yerde alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ABANT GÖLÜ’ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü’ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde, muhteşem doğa manzaraları’nı fotoğraflarımıza ekleyip, GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, BOLU’ya geçiyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görüyor ve gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem  manzarasında doğa ile baş başa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak, DÜZCE’de otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğinin ardından, İsteyen konuklarımızla DÜZCE merkez gezisine çıkıyoruz. Otelden merkez’e yürüyerek, gezintilerimizi gerçekleştiriyor ve cafelerinde çaylarımızı keyifle yudumluyoruz.Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, SAPANCA GÖLÜ’nü görerek, MAŞUKİYE’ye ulaşıyoruz. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE’de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu  doğa harikası yerde rehberimizin anlatımlarıyla turumuzu tamamlıyoruz.. Buradan, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’nü  görmek üzere turumuza devam ediyoruz. ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Göl etrafında gezintimizde benzersiz manzaralar karşılaşıyor bizleri… Burada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz.. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında, akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz.Köyde nereye baksanız bir fotograf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamdan sonra, SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka DANIEL TOURS organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

» Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
» Düzce’de ’ GÖSTERİŞLİ HOTEL’ de 1 Gece Y.P.  Konaklama
» Profesyonel Rehberlik
» Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
» Araç içi ikramlar
» Zorunlu Seyahat Sigortası
» DANIEL TOURS Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

» Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
» Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Yedigöller Minibüs Ücreti
» Otellerde Belirlenen Ekstralar
» 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri: 04, 11 Aralık

  Fiyatlar

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
  04.12.2020599,00 TL
  499,00 TL
  699,00 TL
  599,00 TL
  -0 - 6 Yaş 449,00 TL
  7 - 12 Yaş 399,00 TL
  Taksitler »
  11.12.2020599,00 TL
  499,00 TL
  699,00 TL
  599,00 TL
  -0 - 6 Yaş 449,00 TL
  7 - 12 Yaş 399,00 TL
  Taksitler »

  Yorumlar


  Yedigöller - Gölcük - Abant - Ormanya - Maşukiye - Gölyazı Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  » Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
  » Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  » Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
  » Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı DANIEL TOURS’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda DANIEL TOURS iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
  » Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 
  » Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda DANIEL TOURS sorumluluğu yoktur.
  » Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.
  » Otel akşam yemeklerini , yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık Büfe verebilir.
  » İptal-İade ve değişiklik şartları; DANIEL TOURS Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.
  » Bu turun operasyonu ve organizasyonu Academic Tour’a aittir. Daniel Tours yetkili satış acentesidir.


  İptal Şartları

  » İptal-İade ve değişiklik şartları; DANIEL TOURS Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilir.

   


  Vize Bilgileri